П`ятниця, 14.12.2018, 13:28

Вітаю Вас Гость

Головна » FAQ [ Додати питання ]
Шановна Юлія.

Працездатний вік — поняття узагальнене, а тому дещо умовне. Воно визначається системою законодавчих актів. Нині в Україні працездатним віком вважається для жінок 16 — 54 роки, для чоловіків - 16 — 59 років включно. Нижня межа працездатного віку передбачає, що до початку трудової діяльності людина повинна здобути певний рівень фізичного та розумового розвитку, для чого потрібен час (мінімум перші 16 років життя). Верхня межа працездатного віку показує думку суспільства про те, в якому віці людина може претендувати на соціальну допомогу по старості. Для деяких видів трудової діяльності, що пов'язані з роботою у несприятливих умовах праці або вимагають від працівника якостей, що з віком помітно зменшуються (наприклад, спорт, балет), пенсійний вік настає раніше на 5—10 років, а інколи і більше. Такі люди звуться пільговими пенсіонерами. Найчастіше вони продовжують працювати і залишаються в складі трудових ресурсів.
Тому ми запрошуємо Вас стати на облік на нашій Приватній Біржі праці та зробимо все можливе, щоб допомогти Вам знайти роботу.


Питання додав: Юля Надав відповідь: Катерина
Процес працевлаштування має свою послідовність дій, які необхідно дотримуватися. Якщо ви з цим процесом не знайомі, то задаючи подібні питання, можливо, надієтесь почути, що все буде зроблено для вас, без будь-яких затрат та зусиль з вашої сторони. Але це не так – вам також прийдеться прийняти активну участь в своєму працевлаштуванні. За попереднім записом ми з вами зустрічаємось у нас в офісі, де складаємо резюме, проводимо з вами тестову співбесіду і дізнаємось про ваші шанси на працевлаштування. Подальші дії будуть узгоджені після співбесіди.


Питання додав: Олег Надав відповідь: Катерина
Якщо у вас є паталогічна недовіра до оганізацій, то скоріше всього , ця проблема в ваших міжусобних комунікаціях. Доказувати, звичайно ж, ми нічого не будемо. Якщо ви нам не довіряєте, вам необхідно звернутися в іншу організацію, або діяти самостійно.


Питання додав: Сергей Надав відповідь: Катерина
Це дуже поширений випадок в нашій практиці. Отримайте консультацію в наших спеціалістів


Питання додав: Елена Владимировна Надав відповідь: Катерина
Скажу навіть більше - цими джерелами користуватися просто необхідно!!!

Чому:

1) Інтернет: у філіях, при наявності власних менеджерів з персоналу, заставляють викладати вакансії у вільний простір, їм же за це зарплату платять.
Але ті ж менеджери, за браком часу (премії за швидкість закриття вакансій отримують), ще й надають інформацію агенціям.
    Тому все можливо, що у агенції та в інтернеті будуть однакові вакансії.
    Деякі агенції, заради обслуговування тих пошукачів, що не мають інтернета або часу його переглядати, самі телефонують по таким вакансіям і пропонують свої послуги.
    Тому, щоб скористатися шансом і закрити собою це місце, необхідно звернутися до роботодавця в день опублікування вакансії.
    Для відслідковування свіжих вакансій потрібно заглядати на робочі сайти декілька разів на день.
    Зверніть увагу: якщо вакансія висить довгий час це може означати декілька речей - аналогічних вакансій в компанії є декілька і оголошення висить допоки всі не закриють; збирають кадровий резерв на випадок звільнення спеціалістів; потрібен дууууже специфічний професіонал, якого важко знайти; планується розширення і підбирають завчасно або дійсно "тєкучка".
    Зазвичай, "старі" агенції про цих роботодавців та їх стан давно знають.
    І "чесні" агенції з "чорним списком" роботодавців не співпрацюють, а інші чи ще молоді агентства продовжують направляти до них пошукачів.

2) Газети: 70% агенцій, 10% мережевий маркетинг, 3% вже закриті, інші розподіляються між кадровим резервом, прихованим мережевим маркетингом та "справжніми" роботодавцями.
    Газети необхідно купляти в день виходу.
    Щоб відсіяти перших і знайти прямих роботодавців, потрібно обдзвонити усіх.
    Далі швиденько зібратися і їх усіх об'їхати.
    Пояснюю чому: подейкують, що деяки оператори газет мають свою вигоду в деяких агенціх та "зливають" інформацію про вакансії в день дзвінка роботодавця.
    Тому до виходу газети вже стоїть черга з бажаючих працевлаштуватися.
    Але, навіть, якщо цей випуск купляють такі самі пошукачі, як Ви, то закриття вакансії в той же день дуже високий відсоток.

3) Знайомі: якщо Ви впевнені що у Вас дуже багато добрих знайомих, які будуть перейматися Вашими проблемами не на словах, або просто дуже впливові і за це нічого не попросять чи нікому не будуть винні таке ж працевлаштування в свою чергу чужих знайомих, то це чудовий шанс працевлаштуватися за рекомендацією.
    Найбільше беруть саме по рекомендаціям, хоча не менший відсоток роботодавців боїться брати клани родичів чи "вуха".

4) Є ще пасивний пошук роботи - розмістити своє резюме в Інтернеті або подати об'яву в газету. У першому випадку Ви повинні бути впевнені, що Ваше резюме складене дуже професійно, щоб на нього звернули увагу не тільки агенції)
Краще додати - агенціям не турбувати.
А в другому, Ви звісно ризикуєте і попасти під приціл агенцій, і наслухатися дзвінків від мережевиків, і просто неадекватів у різний час доби.
Не говорячи про те, що в одну строку газетного оголошення не влізуть всі Ваші переваги чи вимоги до майбутнього місця роботи.
А ще - 99% роботодавців воліють розміщати оголошення, а не продзвонювати їх.


Так навіщо ж агенції?

1) Пошукачі бувають не тільки безробітні, але й дуже зайняті особи. А деяки просто не хочуть "світитися" поки не підберуть альтернативне місце. Для цього якраз потрібні агенції. Як же ж знайти місце, не маючи змоги його підшуковувати? Тільки доручити цю справу агентству.

2) Роботодавці також зайняті люди і набагато простіше обдзвонити декілька агенцій та швидко і безкоштовно отримати фахівців, чим реєструватися на сайтах, продумувати гарний текст вакансії, що привабить спеціалістів, кожен день не забувати оновлювати свої оголошення, щоб не згубилися під валом інших, перелопачувати гори не завжди підходящих резюме...
Або подати оголошення в газети, що виходять один раз в тиждень, коли спеціаліст потрібен вже на вчора, дочекатися виходу та ще два тижні відбиватися від спізнившихся пошукачів.

3) Знову ж таки, агенції з "іменем" мають коло "своїх" роботодавців, які вибрали їх поміж усіх за надання найкращих спеціалістів в найшвидші терміни. Тому у кожній агенції можуть бути ексклюзивні вакансії.

4) Пошукачі бувають різні, як і професії. Одним край необхідно резюме, а, наприклад, на вакансію прибиральниці навіть анкети часом не потрібно.
У одних Інтернет це спосіб життя, а інші його бачать тільки у знайомих. Хтось дуже продвинутий і освічений в питаннях працевлаштування, а інший сором'язливий і не пробивний...
То, якщо особисто Вам послуги агенції здаються не потрібними, бо на Вас роботодавців по 10 штук на одного - не забувайте у своїй критиці про тих, кого десятеро на одного роботодавця. Ми їм просто необхідні!

4) А ще є ліниві пошукачі) Або ті, хто вміє рахувати час та гроші. Про це можна прочитати у цій ссилці.
Для них наша робота - їх відпочинок між роботами чи навчанням та значна економія.

Спеціалісти обслуговують Вас, а не ускладнюють Вам життя. Достатньо тільки правильно зробити вибір.
Пошукайте сторінки агенцій, подивіться їх стиль викладання вакансій, послухайте на що робить акцент менеджер та робіть висновки.
Навіщо Вам агенції)


Питання додав: Микола Надав відповідь: Катерина
Це просто чудово! Якщо Ви маєте відповідні навики, вмієте "читати" вакансію, професійно пишете під неї резюме, володієте знанням ринку праці, знаєте де і як "знімати" вакансії, маєте гарні зв'язки у місті, якщо ви знаєте "людській фактор" і готові до роботи на результат, готові переживати втрати в сезонність, відмови, часом в грубій формі, безвідповідальність, необов'язковість та біганину за боржниками, можете працювати з великими об'ємами, маєте знання з основ бухгалтерського обліку, маркетингу, економіки, маєте психологічний талант працювати з різними характерами, "розрулювати" ситуації  та дар "продажника" одночасно,  та інші необхідні навички і знання - Вам залишилося підвести під це основу, написати бізнес-план, зареєструватися підприємцем, сплатити податки, винайняти офіс, купити меблі, техніку, телефони, оплатити доступ в інтернет та покласти попередньо певну сумму на телефонні розмови, замовити вивіски та рекламу, перші півроку як мінімум працювати 12-16 годин на добу без вихідних створюючи базу, ми будемо за Вас тільки раді)
А поки Ви цього не робите, то, відповідно, весь вибір - або співпрацювати з нами або відмовитись.

Але, якщо Ви дійсно маєте такі таланти, то можемо розглянути Вашу роботу і в нашій команді.
Талановиті люди потрібні завжди!


Питання додав: Андрій Надав відповідь: Катерина
У багатьох з Вас виникає питання, чи надаємо ми 100% гарантії на Ваше працевлаштування.

Це буде залежати від того, які гарантії від себе особисто Ви можете надати майбутньому роботодавцю, наприклад:

Ви можете дати майбутньому роботодавцю 100% гарантії:

1) що в перший місяць роботи виконаєте план по залученню клієнтів в його організацію;
2) що залучені Вами клієнти неодмінно скористаються послугами чи куплять запропонований їм продукт;
3) що всі залучені Вами клієнти розрахуються с суворо оговорені договором строки;
4) що у Вас є клієнтська база, яка 100% перейде за Вами в іншу компанію і відразу принесе прибуток;
5) що у Вас є готовий проект, якій не потребує вкладень, який Ви 100% реалізуєте з прибутком;
6) що Ви на всі 100% виконаєте всі вимоги роботодавця і не зробите ні однієї помилки;
7) що під час випробувального терміну в новій компанії Ви ні разу не спізнитесь і не захворієте
і таке інше?

Сфера працевлаштування, особливо, консультаційні, інформаційні і посередницькі послуги, по свої природі не можуть мати гарантій. Вони не є чарівним засобом для виконання бажань. Вони лише можуть виконати корисну дію і підштовхнути Вас в потрібному напрямку.

Гарантувати ми можемо використання повного переліку заходів по працевлаштуванню, які оговорені в нашому договорі і додатках.

Виконання нами зобов'язань по договору обов'язково принесе Вам бажаний результат, але тільки у випадку активної і повноцінної взаємодії з Вашої сторони.


Питання додав: Олена Надав відповідь: Катерина
Ми не знаємо, як Вас працевлаштувати, роблячи акцент на реєстрації, а не на досягненні цілі. Наші принципи не дозволяють працювати неякісно. Тим паче, що наш заробіток складається з винагород за працевлаштування, а не дрібних надходжень на папір для договорів та телефонні витрати.
Спробуйте, коли заходите в агенцію, приблизно підрахувати вартість арендованого нею приміщення, кількість людей, що там працюють, помножити на зарплати та податки, доплюсувати вартість інтернету та телефонного зв'язку і співставити все це з тим, скільки реєстрацій потрібно провести без працевлаштування, щоб це все забезпечити.
Мене, наприклад, більше б злякала відмова агенції від оплати за працевлаштування або вкрай низьки ціни. Звісно, можливо, вони компенсують витрати якоюсь іншою діяльністю, хоча навіщо затратний напрямок тримати підприємцю незрозуміло по всім законам бізнесу... або беруть "валом"), гуртом, якщо можна так сказати. Чим більше реєстрацій тим краще, коли вже там працевлаштовувати, якщо потрібно певну сумму маленькими надходженнями назбирати.
Набагато кращий в доходному плані підхід - менше реєструвати і  намагатися знайти саме цільових кандидатів, щоб працевлаштувати їх. І роботи менше і дохід більше)
Це наша невеличка комерційна таємниця і перевага)
А так самі думайте - сонечком для всіх не станеш. Не довіряєте нам, знайдіть інших. Не вимагайте від нас дива, а дійте самостійно.
По статистиці 10% людей взагалі нічим не задоволена, звідки ми можемо знати чи Ви не з них?) Тепер Ви доводьте протилежне)))


Питання додав: Раїса Надав відповідь: ГУРУ

Ми працюємо виключно за передоплатою, не путайте нас з державною Біржею праці, яка отримує фінансування з бюджету.


Питання додав: Татьяна Надав відповідь: Катерина
Точних сроків ми назвати не можемо. Все залежить від вас і ситуації на ринку праці. В середньому, процес працевлаштування може займати від одного дня до 1-2 місяців, в залежності від вашої кваліфікації і готовності до запропонованої посади.


Питання додав: Александр Надав відповідь: Катерина
Мы даем гарантию на качество наших услуг. Трудоустроитесь вы или нет, зависит от вашей профессиональной квалификации и от того, как вы преподнесете себя работодателю. С нашей стороны будут выполнены все необходимые консультации и мероприятия по вашему трудоустройству.


Питання додав: Святослав Надав відповідь: Катерина
Згодні, у нашій агенції послуга за реєстрацію коштує як квитки в кінотеатр на двох.

Комусь це може здатися задорогим задоволенням за цілий перелік послуг, який ми пропонуємо за цю плату:

постановка на облік, заключення Договору, консультація по ринку праці, складання Плану робіт, заповнення анкетних даних, фотографування, складання ключових фраз супроводжуючого тексту, розміщення анкети на сайті Виконавця.

Наш договір діє до повного працевлаштування.

Напевно, вигідніше просто заплатити як за півтора квитки на півроку дії за знаходження в базі у іншій агенції, а провести роботу з працевлаштуванння самостійно.

Пропонуємо переглянути порівняльну табличку, що вигідніше, якщо цінність для Пошукача полягає не у вирішенні його проблеми працевлаштування, а у економії коштів.